Náš tip

Proměňte svá alba ve fotoknihu!
Ideální jako dárek nebo jen tak na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

Pár fotek z nedělního tradičního dopoledne z pražského Žižkova, kde tamní Viktorka se po roce opět představila v naši druhé nejvyšší domácí fotbalové soutěže. Utkání proti Táborsku skončilo výsledkem 1:1.
Kategorie: sport
více  Zavřít popis alba
  • 7.8.2016
  • 30 zobrazení
  • 0
  • 00
První mistrovské utkání nové sezony znovu obnoveného mužstva mužů ze Slatiny na hřišti Neuměřic
  • 26.8.2018
  • 39 zobrazení
  • 0
  • 00
O tomto víkendu odstartovala třetí nejvyšší domácí fotbalová soutěž. Utkání Moravskoslezské fotbalové ligy mezi domácím Slovanem Rosice a hostujícím Hlučínem skončilo bez branek.
Kategorie: moje fotozprávy
6 komentářů
  • 12.8.2012
  • 109 zobrazení
  • 0
  • 66
Fotografie jsou z utkání juniorské fotbalové ligy mezi týmy Dukla Praha a Zbrojovka Brno. Utkání se hrálo na umělé trávě ve sportovním areálu Mikulova, Praha 4 - Opatov. Zbrojovka byla po celý zápas lepším týmem, domácí Dukla nedokázala víceméně hostující mužstvo ohrozit. Brno se prosadilo v prvním poločase krásnou akcí Přichystala s Babičkou, kdy druhý jmenovaný otevřel skóre utkání střelou na zadní tyč - 0:1. Ve druhém poločase brňané nastřelili několikrát tyč a břevno, přesto branku nakonec dokázali vstřelil a to v 89. minutě, kdy zahrával trestný kop Krška a střelou přes zeď zvyšoval na konečných 0:2.
  • 00
Derby I.B třídy fotbalové soutěže Jihomoravského kraje mezi domácím Slovanem Rosice B a Čechií Zastávka, ve kterém Zastávka zvítězila na půdě Slovanu 0:3, branky postupně vstřelily Nešpůrek, Pohl a Rousek.
  • 00
Utkání 14. kola krajské soutěže dorostu mezi dorostem FKM KAHAN a Sokolem Pohořelice
  • 20.6.2015
  • 0
  • 00
Hráči Zastávky slaví po 51 letech postup do I.A třídy, album obsahuje foto z posledního utkání a závěrečné oslavy z hřiště a kabiny
  • 20.6.2015
  • 245 zobrazení
  • 0
  • 00
Fotogalerie z fotbalového utkání 14. kola I.A třídy sk. a mužů Jmkfs ročník 2015/2016 mezi týmy Čechie Zastávka - Sokol Tasovice B 4:0 (2:0). Branky: Nešpůrek, Rousek, Reiter, vlastní
  • 18.6.2016
  • 170 zobrazení
  • 0
  • 00
Po venkovním zápase na Dukle jsem měl možnost navštívit další utkání juniorské ligy brněnské Zbrojovky. Tentokrát zajíždělo Brno na Spartu v rámci 15. kola. Celý zápas byl více než vyrovnaný. Branky padaly až ve druhém poločase. První udeřila brněnské Zbrojovka, konkrétně v 55. minutě se dostal odražený míč ke Kerestešovi a ten otevřel skóre utkání 0:1. V 75. minutě brňané navýšili skóre 0:2 důrazem a zakončením Moukanzy. Sparta pouze korigovala v 85. minutě brankou Surmaje.
  • 20.10.2014
  • 47 zobrazení
  • 0
  • 00
Velmi zajímavé utkání se odehrálo v Rajhradicích, domácí celek urputně bojoval proti vedoucímu celku tabulky, který se do konce utkání strachoval, aby z venkovního hřiště odvezl alespoň bod. To se také stalo. Více k tomuto utkání se dočtete na www.cechiezastavka.cz